3.8 C
Skopje

Kapet me heroinë një person nga Tetova

Mbrëmjen e djeshme (28-shtator) rreth orës 23.35 në rrugën ,,Cvetan Dimov“ në Tetovë, pjestarët e policisë të SPB Tetovë kanë privuar nga liria 45-
vjeçarin D.S. nga Tetova, për shkak gjatë një kontrolli të kryer ndaj tij është gjetur heroinë.

I njëji është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës përzbardhjen dhe dokumentimin e rastit.