-1.2 C
Skopje

Kastriot Rexhepi sot paraqitet drejtpërdrejt në ClickPlus në TV21

TV21 ka arritur të kontaktojë me deputetin Kastriot Rexhepi.

Ai tha se është mirë dhe se ndjehet shkëlqyeshëm.

Sot do të jetë mysafir drejtpërdrejt në emisionin “ClickPlus” në TV21.

Ndryshe, ditën e premte deputeti Rexhepi përmes një shkrimi në “Facebook” tha se gjatë sitës së sotme do të del në publik dhe se do të jep sqarime rreth mos-prezencës së tij në seancën kuvendore për votim të mosbesimit të Qeverisë

Pas këtij shkrimi, vijoi një shkrim i kryetarit të Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, i cili theksoi se e ka shkarkuar deputetin Kastriot Rexhepi nga të gjitha funksionet në parti. Ai njoftoi se Rexhepi më nuk është anëtar i Lëvizjes Besa.