16.8 C
Skopje

Kim Kardashian në palestër me bikini dhe çizme të larta


schedule13:31 – 16 Gusht, 2022

Kim Kardashian e ka “lëshuar” paksa veten në palestër  dhe është kujdesur të ndajë disa foto me miqtë e saj online.

Profili i yllit të njohur televiziv në Instagram ndiqet nga 329 milionë përdorues, të cilëve në fakt ajo kujdeset t’u japë thuajse çdo ditë materiale të reja nga përditshmëria dhe karriera e saj.

Këtë herë ai ka vendosur të ndajë me ta disa foto nga ushtrimet e saj të fitnesit, me një veshje… të veçantë.

Më konkretisht, Kim Kardashian ngriti pesha, e veshur vetëm me bikini  dhe çizme mbi gju. Ajo e ka mbishkrimin e postimit të saj: “Duke bërë ngritjen time të rëndë”.

Shiko pikturat: