3.8 C
Skopje

Koka nga ASH bënë thirrje të votohet lista e BDI-së

Bartësi i Listës së këshilltarëve të Aleancës së Shqiptarëve dhe Alternativës në Komunën e Cairit, Zudi Koka ka bërë thirrje që të votohet Lista e këshilltarëve të BDI-së për këtë komunë që drejtohet nga zonja Sermine Purini, njofton opinion.mk

“Unë votën pa pikë dyshimi do ja ipja zonjës Sermine dhe hiq nuk do të isha mendu”, ka thënë Koka në një emision televizivë.

Ndryshe, Zudi Koka është bartës së Listës së koalicionit ASH dhe Alternativa.

Video:

Video e Zudi Kokes