16.8 C
Skopje

“Kokë më kokë”, Milan dhe West Ham sfidohen për Piotr Zielinski

schedule11:14 – 23 Korrik, 2022

Napoli rrezikon të humbasë polakun Piotr Zielinski.

Mesfushori i talentuar i të kaltërve ka hyrë në radarët e Milanit dhe të klubit anglez, West Ham.

De Laurentis mund ta lejojë të largohet, por për ta bindur duhet ofruar minimalisht 45 milionë euro.

West Ham shihet si një klub potencialisht i mundshëm për mesfushorin polak, ku rikujtojmë se mbrëmjen e djeshme arriti marrëveshjen për Scamacca./ h.ll/abcnews.al