-0.2 C
Skopje

Konate: Të gjithë jemi të lumtur për rinovimin e Klopp

schedule14:06 – 30 Prill, 2022

Ibrahima Konate, mbrojtësi i Liverpoolit, foli për faqen zyrtare të Liverpoolit për rinovimin e Jurgen Klopp.

“Mendoj se të gjithë jemi shumë të lumtur, natryrisht, si lojtarë dhe shpresojmë të jemi në gjendje ta mbajmë këtë ekip për një kohë të gjatë.”

Që nga ardhja e Jurgen Klopp, një frymë tjetër ka lindur në këtë ekip, ku sigurisht që ka qënë një ekip sfidues, por sot, është akoma edhe më i fortë se dikur./ h.ll/abcnews.al