-1.2 C
Skopje

KONCERT SPEKTAKOLAR SOT NË SHKUP: Dafina, Ledri, 3 Dots & Bardhi

Sot 3 Qershor në Sheshin “Skënderbeu” – Shkup do të mbahet koncert me yjet e estradës me rastin e 20 vjetorit të Bashkimit Demokratik për Integrim.

Festa do të fillojë në ora 20:30, ku të ftuar për të argëtuar publikun do të jenë Dafina Zeqiri, Ledri Vula, Three Dots dhe Bardhi.

20 vjet bashkë!