15.8 C
Skopje

Konfirmohet pjesëmarrja, Stresi do të jetë pjesë e koncertit të Noizy-t


schedule16:16 – 7 Gusht, 2022

Stresi do të jetë pjesë e koncertit “Alpha Shoë” që do të organizojë Noizy me 14 Gusht. Gjatë intervistës së pak javëve më parë për “Abc e pasdites”, Noizy nuk e përjashtoi mundësinë e pjesëmarrjes së Stresit, mirëpo së fundmi, është konfirmuar zyrtarisht.

Lajmi është bërë me dije përmes faqes zyrtare të koncertit Alpha Shoë. Noizy i ka plotësuar dëshirën reperit, i cili më herët u shpreh se do të donte të ishte pjesë e Alpha. Kujtojmë që në koncert pritet të marrin pjesë shumë emra të huaj dhe shqiptarë.

/abcnews.al