24.8 C
Skopje

Kurti e Murati në Doganë, takojnë drejtorin Llugaliu

Kryeministri Albin
Kurti, i shoqëruar nga ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran
Murati kanë vizituar Doganën e Kosovës, raporton Ekonomia Online.

Ata janë pritur nga drejtori i Doganës Agron Llugaliu. Përderisa takimi është zhvilluar me dyer të mbyllura, pritet që detajet të bëhen të ditura në një konferencë për medie.