24/06/2024

Fjolla Morina është një nga emrat me të përmendur në botën e showbizit për jetën e saj private.

Ajo ka treguar se ka kohë që është në lidhje dhe e lumtur pranë njeriut të zemrës

Fjolla për herë të parë ka publikuar një foto në ‘Instagram’ me të dashurin e saj, ku rrëmbeu mijëra komente nga ndjekësit.

Gjithashtu këngëtarja kishte shkruar “Dashuri”.

Emri i personit që ia ka marrë zemrën ka mbetur ende mister.