25/06/2024

Moti sot në mëngjes do të jetë i ftohtë, gjatë ditës me diell. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -12 deri në -2, ndërsa ajo maksimale do të arrij nga 5 deri në 12 gradë, shkruan Alsat.Në Shkup moti do të jetë me diell dhe erë të dobët nga drejtimi verior. Temperatura minimale do të ulet në -5, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 10 gradë Celsius. / Alsat.mk