13/04/2024

Gazetari dhe analisti i njohur politik, Lirim Mehmetaj në emisionin Debat Plus me Ermal Pandurin në Tv Klan Macedonia, e ka quajtur koaliconin e opozitës shqiptare VLEN me emër të ri ironizues FLEN, për ofertën e tyre të zbehtë politike.

Mehmetaj shtoi se “FLEN-i” nuk ofron asgjë të re në skenën politike, krahasuar me atë çka ofron BDI duke realizuar shumë premtime zgjedhore në çdo mandat. /indeks.mk