20.8 C
Skopje

Madonna i jep fund lidhjes me të dashurin 35 vite më të ri


schedule07:44 – 27 Prill, 2022

Madonna i ka dhënë fund lidhjes me të dashurin e saj më të ri, Ahlamalik Williams. Këngëtarja 63 vjeçare nisi të shoqërohej me balerinin në vitin 2019, katër vjet pasi e takoi atë në turneun e saj Rebel Heart por tashmë kanë vendosur që të ndjekin rrugë të ndara.

The Sun raporton se këngëtarja u ka thënë miqve se është sërish beqare pasi gjërat nuk po funksiononin më me balerinin amerikan. Dyshja, të cilët kishin një diferencë moshe 35 vjeçare, nuk ishin parë më së bashku që nga muaji Janar.

Nëse nuk është koha e duhur, atëherë vazhdo: Madonna, 63 vjeç, ndahet nga i dashuri i lodrave Ahlamalik Williams, 28 vjeç, pas tre vitesh së bashku, siç thotë burimi "ishte e vështirë për ta mbajtur të ndezur romancën e tyre".

Këngëtarja bëri një postim në rrjete sociale, që dukej se i adresohej ndarjes. “Karma tha: kur dikush në jetën tuaj nuk është i duhuri për ju … Zoti do t’i përdorë vazhdimisht për t’ju lënduar derisa të bëheni të fortë.” Një burim për The Sun tha:

“Ata janë ende në marrëdhënie të mira por janë në vende të ndryshme me jetën e tyre. Ata kaluan muaj së bashku në turne dhe në izolim, por tani ai është larguar nga shtëpia e saj. Me të dy duke punuar në gjëra të tjera, ishte e vështirë të mbanin të ndezur romancën e tyre.

Madonna, 63 vjeç, u ka thënë miqve se është sërish beqare

Magjia është thyer: Mbretëresha 63-vjeçare e Pop-it kishte lidhje me Williams, 28, për tre vjet, por dyshja tani nuk janë më një artikull

/abcnews.al