0.8 C
Skopje

Martohet çifti i njohur i showbiz-it, dy fëmijët pjesë e dasmës


schedule17:11 – 25 Prill, 2022

Lojtari i njohur i golfit, Dustin Johnson dhe modelja e aktorja, Paulina Gretzky kanë kurorëzuar dashurinë para miqve dhe familjes të shtunën më 23 prill.

Burimi për The People thonë se të porsamartuarit shkëmbyen zotimet, në fermën luksoze Blackberry në Tennessee.

Aktorja kishte veshur një fustan të dizajnuar nga Vera Wang. Ndërsa shumica e detajeve të dasmës deri më tani janë mbajtur private.

Kujtojmë që çifti kanë bashkë edhe dy djem, Riverin 4-vjeçar dhe Tatum-in 7-vjeçar./abcnews.al