16.8 C
Skopje

“Më dole në ëndërr”, moderatorja shqiptare “parashikoi” shtatzëninë e Einxhel Shkirës


schedule12:04 – 16 Gusht, 2022

Prej kohësh përflitej se Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëheshin prindër për herë të parë. Mes thashethemeve, ishte Beatrix Ramosaj që shtoi dyshimet për një shtatzëni të mundshme, por nuk pati asnjë reagim publik. Vetëm një ditë më parë, Einxhel pranoi më në fund se është në pritje të ëmbël.

Einxhel dhe Dagz morën një sërë urimesh nga miqtë dhe fansat e tyre. Shumë personazhe të famshëm reaguan për lajmin, mes tyre dhe Roza Lati. Ajo është është shprehur përmes rrjeteve sociale se Einxhel, i ka dalë shtatzënë në ëndërr që më 29 qershor, pra gati dy muaj para lajmit.

“Më ke dalë në ëndërr që me 29 Qershor…dhe ja ku jemi! Zoti ju bekoftë.”, ka shkruar Roza.

/abcnews.al