16.8 C
Skopje

Më në fund Marcelo bëhet me super ekip

schedule22:59 – 2 Shtator, 2022

Aventurë e mundshme në Greqi për Marcelo?

Ish-mbrojtësi i Real Madridit (i cili u afrua disa herë te Lazio gjatë verës) është ende pa skuadër dhe, sipas asaj që mësohet nga El Chiringuito de Jugones, braziliani është afër nënshkrimit me Olympiacos. /albeu.com/

Lajmin e konfirmon edhe gazetari i njohur Fabrizio Romano.

Me postimin e tij në twitter, gazetari kryesor italian vëren se “bardhekuqtë” po përgatiten të vulosin transfertën e madhe. Konkretisht ai shprehet: “Legjenda e Real Madridit, Marcelo është shumë pranë Olimpiakos. Po zhvillohen diskutime për ta marrë atë falas. Olympiacos ka dërguar të gjitha dokumentet e nevojshme për t’i dhënë fund çështjes”. /abcnews.al/