27.8 C
Skopje

“Më vjen turp që jam trajneri juaj”, Mourinho show para mediave

schedule21:29 – 27 Gusht, 2022

Jose Mourinho është i drejtpërdrejtë dhe di t’i prekë në sedër futbollistët e tij. Këtë e ka bërë edhe në pushim të ndeshjes me Juventusin.

Trajneri portugez në fund të ndeshjes foli për mediat dhe kur u pyet se ccfarë u tha lojtaravëe në pushim, ai deklaroi:

“Në pjesën e parë kishim shumë fat. I thashë futbollistëve të mi se më vinte turp që isha trajneri i tyre”.

Roma ia doli ta barazonte në pjesën e dytë me Abraham dhe dueli me Juventusin përfundoi 1-1. Për bardhezinjtë kishte shënuar Vlahovic. / abcnews.al