20/07/2024

Drejtori i Qendrës Sociale njëherazi dhe kryetari i degës së Aleancës për Shqiptarët në degën e Butelit, Izait Memedi shkruan në profilin e tij në Facebook se nga ASH është e sigurtë që nuk ka koalicion me tradhëtarë, duke iu referuar Lëvzjes Besa, Alternativës dhe LD e Izet Mexhitit.

Krahas statusit ai ka publikuar fotografi me Ziadin Selën.

Statusi i plotë:

Një gje të jeni të sigurt kualicion me ata që na tradhëtuan nuk ka as me Bes e as me Alternativ e as me Izet Mexhit.Aleanca është e shqiptarëve dhe për Shqiptarẽt!