16.8 C
Skopje

Ministrja Gërvalla takohet sot me mërgimtarët në Parkun e Qytetit në Gjakovë

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, do të takohet sot me me mërgimtarë në Parkun e Qytetit në Gjakovë, në kuadër të kampanjës, “Karvani i Diasporës” Shijo Kosovën.

Takimi në Parkun e Qyteti nis në orën 19:00 dhe zgjat 1 orë, ndërkohë në Parkun “Ali Podrimja” nis në orën 20:00 dhe zgjat poashtu 1 orë, transmeton Klankosova.tv.