16.8 C
Skopje

Moti sot në vendin tonë

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, pasdite dhe kah fundi i ditës me reshje lokale të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 10, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 17 deri në 24 gradë.