-1.2 C
Skopje

Mozzik hyn brenda “Big Brother VIP”, dalin pamjet nga shtëpia e famshme


schedule20:44 – 28 Prill, 2022

Reperi i njohur, Mozzik është futur brenda në shtëpinë e “Big Brother VIP”. Ai madje ka bërë edhe dush. Ka qenë pikërisht, Donaldi që ka publikuar një video nga ky moment në Instastory.

Nuk dihet arsyeja pse Mozzik është futur në shtëpinë e famshme. Megjithatë dyshimet lidhen që ka të bëjë me emisionin e ri të Donaldit dhe Romeos, ‘Më lërë të flasë’.

Deri atëherë nuk na mbetet veçse të presim dhe të konfirmojmë të vërtetën./abcnews.al