13.8 C
Skopje

Nasri: Ronaldo, të them unë ku të shkosh! Do krijosh dyshe super

schedule13:15 – 24 Gusht, 2022

Samir Nasri i ka sugjeruar sulmuesit Cristiano Ronaldo të transferohet në Ligue 1 te Marseille, klub që u lakua para pak ditësh.

“Kam një zgjidhje për të. Ai mund ta ndërpresë kontratën me Manchester United dhe të transferohet te Marseille.

Atje do gjejë edhe UEFA Champions League dhe marsejezët disponojnë edhe një sulmues kalibri si Alexis Sanchez dhe të dy do të formonin një dyshe perfekte,” u shpreh Nasri për “Canal+”. / abcnews.al