16.8 C
Skopje

Një dekadë pas hitit të famshëm, Alban Skënderaj bashkon sërish forcat me reperin e njohur


schedule11:42 – 28 Prill, 2022

Alban Skënderaj është padyshim një ndër këngëtarët më të dashur që ka dhuruar ndër vite mjaft perla muzikore. Së fundmi është mësuar se këngëtari do të vijë me një bashkëpunim me Capital T. Burime për Prive kanë zbuluar se klipi do të xhirohet brenda pak ditësh.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë mes dyshes së famshme. Në vitin 2013, Albani dhe Capital T sollën këngën “Një ëndërr” që numëron miliona klikime në Youtube. Ndërsa tani, nëntë vite më pas ata synojnë sërish që të arrijnë suksesin e këngës që bëri bujë kudo.

/abcnews.al