0.8 C
Skopje

“Një rastësi e bukur”, Agron Llakaj ka dy arsye për të festuar sot, sa vjeç mbush aktori


schedule18:01 – 24 Prill, 2022

Aktori i mirënjohur i humorit, Agron Llakaj feston sot ditëlindjen. Aktori ka dy arsye për të festuar, 62 vjetorin e lindjes dhe Pashkët. Llakaj ka ndarë një video me ndjekësit ku shihet me të afërmit e tij, ndërsa Devis Xherahu i jep një buqetë me lule.

“Gezuar Pashket vellezer dhe motra orthodhokse ! Shendet,bekime dhe zemer plot qofshi! Jane Pashket e para qe koincidojne me ditelindjen time te 26 (😜)…,thjesht nje rastesi e bukur. Falemnderit Devis Xherahu qe naten e 24 Prillit mi bashkove te dyja festat!

Falemnderit Mertiaz dhe gjithe stafit te Vila Ekrem ne qytetin e Korces..,,shume ngrohtesi dhe e persosur ne gjithcka! Familja ime dhe une perjetuam nje nate feste 2 ne 1.“, ka shkruar aktori krahas videos që ka ndarë.

/abcnews.al