18.8 C
Skopje

“Nuk ishtë më i interesuar”, Sharon Stone tregon se si i dashuri e braktisi pasi refuzoi të bënte botox


schedule10:48 – 1 Shtator, 2022

Sharon Stone ka rrëfyer së fundmi për përvojën me një djalë të ri dhe se si marrëdhënia e tyre ndryshoi kur ai e pyeti nëse përdorte botox. Gjatë një interviste për Vogue Arabia, aktorja e famshme tha se marrëdhënia përfundoi menjëherë pas kësaj por kjo gjë nuk ndikoi te ajo.

Aktorja tha se nuk donte dikë në jetën e saj që vlerësonte vetëm bukurinë e saj. “E takova edhe një herë pas kësaj dhe më pas ai nuk ishte i interesuar të dilte më me mua”, tha aktorja e famshme për revistën. “Nëse nuk më shihni për më shumë se kaq, ju lutem gjejeni vetë rrugëdaljen.”

Sharon Stones Joins The Flight Attendant Season 2 - Variety

Aktorja ka një arsye pse ka zgjedhur të mos përdorë injeksione. Ajo pranon se i ka përdorur ato kur ishte më e re por në fakt ka hequr dorë nga to. Shkak për këtë është bërë një komplikim shëndetësor, gjë që bëri që ajo të ndryshonte këndvështrimin për botox-in dhe injeksionet e tjera.

Sharon Stone reveals she lost 9 children through miscarriages: 'It is no  small thing' | Fox News

/abcnews.al