27.8 C
Skopje

Nuk ka dimër për Mickoskin, kapet mat me këpucë 700 euro

Mbi 700 euro kushtojnë këpucët e kreut të VMRO DPMNE Hristijan Mickoski.

Kështu është shpërndarjë në rrjetet sociale foto në të cilat shihet Mickoski në teren me këpucë të cilat kushtojnë mbi 700 euro.

Interesante është fakti se në kohën më të madhe të krizës jo vetëm në vend por edhe në mbarë botën, kryetari i partisë më të madhe opozitare tregon modë duke shëtitur në teren me veshje dhe mbathje qindra mijëra euro derisa në anën tjetër bën akuza ndaj pushtetit për shtrejtim të çmimeve.

https://www.facebook.com/seir2017/photos/a.812082738956467/2247748532056540/