18.8 C
Skopje

Onyedika kthehet në fiksim, sa është oferta e re e Milanit

schedule13:54 – 21 Gusht, 2022

Milani është në kërkim të një mesfushori qendre dhe Maldini e Massara kanë piketuar Raphael Onyedika, të Midtjylland në Danimarkë.

Kuqezinjtë e kanë rritur ofertën e tyre në 6.5 milionë euro, nga 3 milionë që ofruan në fillim.

Klubi i Midtjylland beson verbërisht te talenti i mesfushorit dhe nuk pranon skonto, duke kërkuar të përfitojë deri në 10 milionë euro. / abcnews.al