27.8 C
Skopje

Pak muaj pas ndarjes nga Shawn Mendes, Camila Cabello konfirmon lidhjen e re


schedule20:21 – 9 Gusht, 2022

Vetëm pak muaj pasi i dha fund lidhjes me këngëtarin Shawn Mendes, Camila Cabello ka konfirmuar lidhjen e re me Austin Kevitch. Çifti dolën për një shëtitje në Los Angeles të dielën. Në fotot e publikuara nga Daily Mail, çifti shihen të lumtur dhe të kapur dorë për dore.

Dyshja ndezi për herë të parë thashethemet për lidhje në qershor, kur u panë së bashku. Ish-anëtarja e “Fifth Harmony” dhe Kevitch mund të jenë prezantuar përmes yllit të “Cinderella” Nicholas Galitzine. Romanca e re e Cabello vjen nëntë muaj pas ndarjes së saj nga Mendes.

Romancë e re!  Camila Cabello, 25, konfirmon se është në lidhje me themeluesin e aplikacionit për takime, Austin Kevitch, pasi u panë duke u kapur për dore dhe duke ndarë një puthje gjatë një takimi.

Shëtitje romantike: Të dy u panë duke shijuar një bisedë mes një shëtitjeje në qytet Shpirt i lartë: Çifti i ri dukej se po kalonin një kohë të mrekullueshme duke kaluar ditën së bashku

Puthje!  Camila u fotografua duke hedhur një goditje të shpejtë në faqen e Austin-it teksa po shijonin një takim me kafe

Vazhdim: Pas ndarjes me Shawn Mendes në nëntor 2021, këngëtarja ka gjetur një dashuri të re në jetën e saj

/abcnews.al