18.8 C
Skopje

Partizani gjen sulmues te Renova, turqit i pengojnë Malën Vllaznisë

schedule09:31 – 13 Gusht, 2022

Zhvillime te Partizani dhe Vllaznia. “Demat e kuq” kanë arritur marrëveshjen me një sulmues anësor, që ka qenë edhe pjesë e Shqipërisë U21.

Bëhet fjalë për Shefit Shefitin, vjet pjesë e Renovës dhe një produkt i Shkëndijës së Tetovës. Ndërkohë ka llajmë edhe nga Vllaznia.

I njëjti burim, “Panorama Sport”, shkruan se Esat Mala është bllokuar nga Giresunspor, ndaj edhe nuk ka ardhur ende zyrtarizimi i mesfushorit te shkodranët. / abcnews.al