18.8 C
Skopje

Pas 2 vjetësh lidhje, çifti i njohur i showbizz-it marrin vendimin e rëndësishëm


schedule20:36 – 17 Korrik, 2022

Çifti i njohur i showbizz-it, Nicole Scherzinger dhe Thom Evans janë fejuar dhe duket se dasma është afër.

Këngëtarja e famshme e “Pussycat Dolls” dhe sportisti 37-vjeçar janë bashkë që prej vitit 2020. Por tashmë mesa duket ka ardhur momenti që dyshja të marrin një hap më serioz.

Sipas mediave ndërkombëtare, 37-vjeçari i ka propozuar për martesë Nicole. Gjithçka ka ndodhur në ishullin luksoz të Mykonos, ku çifti po kalonte pushimet./abcnews.al