6.8 C
Skopje

Pas vdekjes së Elizabeth/ Bes Kallaku “kurorëzon” Mbretëreshën e re


Mbretëresha Elizabeth II humbi jetën më 8 shtator dhe vdekja e saj trishtoi mbarë botën.

 

Reagime ngushëllimi kanë ardhur nga mbarë botë por sigurisht nuk kanë munguar edhe shakatë për gjetjen e një Mbretëreshe të re.

 

Sigurisht nuk kishte si të mungonte një reagim edhe nga aktori Bes Kallaku i cili në fronin mbretëror të Britanisë së Madhe ka vendosur pikërisht gjyshen e tij, Ijen.

 

“Ka ende një Mbretëreshë”, shkruan ai me shaka krah fotos.