16.8 C
Skopje

Për më pak se një muaj, Thepak kap milionëshin me Zaza (Video)

Me muzikë nga Alandy, produksion poashtu nga Alandy, tekst dhe melodi nga Thepak dhe Young Zerka, këngëtari i njohur Thepak vjen me projektin më të ri të titulluar Zaza. Ndonëse ka më pak se një muaj që e ka publikuar këtë videoprojekt të realizuar nga Max Production, Zaza ka arritur të kap milionëshin. Ky projekt i tij është publikuar nga Fole Publishing. Për të ndjekur hitin e Thepak, klikoni në vazhdim: