16.8 C
Skopje

Përfundon takimi Kurti-Vuçiq

Ka përfunduar takimi mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti, dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq. Raportohet se ka një dakordim mes Kurtit dhe Vuçiq.

Pas pak Borrell do të dalë në konferencë për medie për të dhënë detajet e takimit Kurti-Vuçiq. Gjithashtu sipas Sadikut para mediave do të dalin edhe Kurti dhe Vuçiq.