19.8 C
Skopje

Persona të panjohur dëmtojnë makinën e deputetit, reagon Kadriu: Turp për atë që e bëri (FOTO)

Deputetit të LSDM-së Muhamed Kadriut sot në mëngjes në në orët e vona veturën ia kishin grithur persona të pa identifikuar.

Deputeti, Kadriu tha se veturën e kishte lënë mbrëmë në vendin ku e parkon çdoherë dhe se kur ishte nisur në mengjes për në punë në Kuvend e kishte parë veturën në gjendje katasrofale.