9.8 C
Skopje

“Po numëroj sekondat derisa të martohen me ty”, dyshja e famshme lidhin kurorë pas shumë vitesh bashkë


schedule08:20 – 25 Prill, 2022

Dustin Johnson dhe Paulina Gretzky janë martuar. Sipas People, çifti u martuan zyrtarisht në një ceremoni romantike në Tenesi para miqve dhe familjes së tyre. Dasma u mbajt në një pronë prej 4200 hektarësh në Malet Great Smoky.

Përpara se Gretzky të ecte në altar të shtunën, ajo ndau në Instagram një shënim të shkruar nga partneri i saj. “Paulina, ti je dashuria e jetës sime, po numëroj sekondat derisa të martohem me ty”, thuhej në shënim.

Dustin Johnson, Paulina Gretzky

Johnson dhe Gretzky filluan të takoheshin në vitin 2013 dhe shpejt njoftuan fejesën e tyre atë verë. Çifti ka dy djem, Tatum, 7 vjeç dhe River, 4.

Paulina Gretzky Dustin Johnson wedding note

/abcnews.al