18.8 C
Skopje

PSG nuk e rrit ofertën për Skriniar, Inter nuk e lëshon nën 70 milionë euro

schedule18:19 – 19 Korrik, 2022

Klubi francez i PSG-së nuk ka ndërmend të shkojë më shumë se 60 milionë euro në total për sjellë Milan Skriniar në Ligue 1.

Duke qenë se Inter nuk arriti të transferonte Bremer, zikaltërit po mendojnë të mbajnë Skriniarin duke i ofruar një pagë prej 5 milionë euro në sezon.

Gjithsesi Inter është i detyruar të shesë për të rregulluar financat e klubit, por me shitjen e Pinamontit dhe Sanchez mund t’i regullonte problemet ekonomike./ h.ll/abcnews.al