0.8 C
Skopje

Rama quan VMRO-në histerike: Jeni për të qeshur e për të qarë! (FOTO)

Pas reagimeve të VMRO-DPMNE-së ndaj kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama ky i fundit ka reaguar në Twitter me një status.

Për të qeshur dhe qarë histeria e disave në Shkup ndaj kryeministrit Kovaçevski, pas publikimit të videos së duarshtrëngimeve me Kancelarin Scholz në Selanik, ku ironizova bllokadën e shëmtuar ndaj Maqedonisë së Veriut nga ana e Bullgarisë!

Sherr mejhaneje mes tymit të qofteve🤮