24.8 C
Skopje

“Relaksi nuk njeh limite”, Angelina Jolie fotografohet me pizhame saten në aeroport


Ylli i njohur i Hollivudit, Angelina Jolie dhe djali i saj Pax janë fotografuar në aeroportin Heathroë të Londrës.

Ndërsa Pax zgjodhi një veshje të thjeshtë për fluturimin, Jolie kishte veshur një komplet të ngjashëm me pizhame sateni ngjyrë kafe. Duket se rehatia tashmë luan një rol kryesor në zgjedhjet e veshjeve të aktores e cila i ka befasuar fansat e saj me pamjen plot sharm.

Larg tapetit të kuq, Angelina Jolie guxon pamjet më komode, sidomos kur udhëton për punë bamirësie. Këtë herë ajo ka zgjedhur një set elegant pizhame ngjyrë kafe, me pantallona të gjata. E ka kombinuar pamjen me sandale elegante në një nuancë ngjyrash që përputhet me aviatorin klasik Ray Bans.

Ju kujtojmë se Pax Jolie-Pitt është djali i dytë i madh i Jolie. Ai është 18 vjeç dhe ka një marrëdhënie shumë të afërt me nënën e tij, me fotografët që shpesh i fotografojnë të dy duke udhëtuar së bashku, si në jetën e përditshme, ashtu edhe në tapetin e kuq zyrtar dhe ngjarjet e çmimeve.

Përveç Pax-it, Jolie ka edhe pesë fëmijë të tjerë me ish-burrin Brad Pitt: Maddox, 20, Zahara, 17, Shiloh, 16, Knox dhe Vivienne, 13. Në një intervistë për People, Jolie foli për fëmijët e saj dhe sa mahnitës ata janë. “Ata janë njerëz shumë të mëdhenj,” tha ajo. “Unë jam shumë e sinqertë dhe humane me fëmijët e mi”./abcnews.al