6.8 C
Skopje

Rihanna dhe A$AP Rocky shihen për herë të parë pasi reperi doli nga burgu


schedule16:45 – 24 Prill, 2022

Rihanna dhe A$AP Rocky janë parë për herë të parë në publik pas arrestimit të tij. Reperi dhe këngëtarja kishin dalë duke shëtitur në Los Angeles të shtunën. Rocky u arrestua më 20 Prill për një ngjarje të ndodhur në nëntor të vitit të kaluar.

Mediat e huaja raportojnë se reperi pagoi një garanci prej 550,000 dollarësh. Reperi ishte nën hetim për përfshirjen e tij të dyshuar në një sulm me armë ku dyshihet se plagosi një person. Rocky do të dalë në gjyq me 17 Gusht.

Couple: Rihanna and A$AP Rocky put on a united front as they were seen for the first time since his recent arrest during an outing in Los Angeles on Saturday

Reperi 33 vjeçar ishte kthyer së fundmi nga Barbados ku kishte pushuar me të dashurën e tij shtatzënë, Rihanna.

Together: The pair linked arms on their evening stroll where Rihanna displayed her growing baby bump in a black bra and a matching pair of shorts with a sequinned detail

/abcnews.al