-1.2 C
Skopje

Rrugëtim perfekt i Villarrealit, spanjollët përgëzojnë Liverpoolin: Jeni ekip fantastik

schedule23:45 – 3 Maj, 2022

Villarreali pas disfatës ndaj Liverpoolit dhe eliminimit nga champions League në fazën e gjysmëfinales, ka dashur të urojë kundërshtarët e tyre me një postim në rrjetet sociale.

“Villarreal dëshiron të përgëzojë Liverpoolin për arritjen në finalen e Champions League.

Suksese në të ardhmen “The Reds”, jeni një ekip fantastik.”/ h.ll/abcnews.al