-0.2 C
Skopje

Shkëmbi e Gega vendosin, si rreshtohen Teuta dhe Kukësi

Teuta dhe Kukësi përballen mes tyre nga ora 17:45 dhe trajnerët Bledi Shkëmbi dhe Skënder Gega kanë zgjedhur formacionet.

Teuta: Qirko, Marku, Idrizaj, Kuro, Kotobelli, E.Vila, L.Beqja, Karabeci, Boçi, Hebaj, L.Vila

Kukësi: Tafas, Meksi, Ilieski, Ferreira, Ndreca, Sh.Taipi, Gj.Taipi, Moraes, Haxhiu, Zivkoviç, Gyasi