18.8 C
Skopje

“Si e lashë të ndodhte?”, aktorja e famshme shprehet e penduar për skenat nudo


schedule18:14 – 10 Gusht, 2022

Amanda Seyfried është shprehur e penduar për skenat nudo që ka xhiruar në fillimet e karrierës së saj. Në një intervistë të dhënë së fundmi, aktorja e famshme kujtoi se ishte vënë në situata të pakëndshme kur u bë pjesë e botës së aktrimit.

“Të jesh 19 vjeç, duke ecur pa të brendshme – si, po tallesh me mua? Si e lashë të ndodhte?” tha ajo në një intervistë me Porter. “Oh, e di pse: isha 19 vjeç dhe nuk doja të mërzisja askënd dhe doja të vazhdoja punën time. Kjo është arsyeja pse.”

Seyfried e filloi karrierën e saj në telenovela duke u shfaqur në “As The World Turns” dhe “All My Children”, por u bë e famshme me rolin e saj në “Mean Girls”.

Amanda Seyfried: How 'The Dropout' Opened the Door for Better Roles - Variety