16.8 C
Skopje

Stresi falenderon Noizyn/ Por ngatërron koncertin me Shën Valentinin


Reperi i njohur Noizy ka mbajtur ditën e djeshme koncertin e tij “Alpha Shoë”.

 

Në koncert, morrën pjesë shumë emra të njohur të muzikës shqiptare por dhe të huaj.

 

Por “surpriza” e mbrëmjes së djeshme ishte pjesëmarrja e Stresit, me të cilin Noizy ka qenë në rivalitet për shumë vite.

 

Mes përqafimesh dhe muzikës, dyshja elektrizoi skenën dhe Stresi pati një falenderim publik për mikun e tij, mirëpo ka ngatërruar koncertin me Shën Valentinin.

 

Stresi shkruan se 14 shkurti, kur është Shën Valentini, do jetë një datë që do mbahet mend gjatë. Ndërkohë që koncerti i Noizyt ishte në datën 14 gusht.

 

“Mirnjohje Dhe Rrespekt  14 Shkurt 2022 Le te Mbahet Mend dhe te jete Shembull”, shkruan Stresi.