-0.2 C
Skopje

Taravari: Shqiptarët janë të paaftë, të paedukuar, janë njerëz të egër (VIDEO)

Kandidati i koalicionit opozitar Aleanca-Alternativa për qytetin e Gostivarit, Arben Taravari nuk ndalet me ofendime ndaj shqiptarëve, shkruan opinionshqip.live

Taravari në një video që po qarkullon nëpër pothuajse të gjitha rrjetet sociale dëgjohet duke thënë se shqiptarët janë të paaftë, të paedukuar dhe që janë njerëz të egër.

Për më tepër dëgjojeni videon: