24.8 C
Skopje

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të dytë, zbulon emrin e vajzës me foton e parë


schedule13:12 – 23 Korrik, 2022

Futbollisti i njohur, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij janë bekuar me një vajze, të cilën e kanë quajtur Maleya.

Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë Xhaka, duke postuar një foto të vogëlushes së porsalindur në Instagram.

“Jemi më se të bekuar, Të duam Maleya,  23.07.2022”, ka shkruar futbollisti krahas fotos më të ëmbël.

Kujtojmë se çifti janë prindër të një djali 2 vjeç me emrin Klevis./abcnews.al