7.8 C
Skopje

Teuta Arifi në Click plus: Do të vazhdoj punën pa ndal për një Tetovë europiane

Në emisionin ClickPlus në TV21 ku të ftuar janë kandidatja e Bashkimit Demokratik për Integrim Teuta Arifi përballë kandidatit të Lëvizjes Besa Bilall Kasami në garrën për Tetovën.

Arifi kemi realizuar projekte serioze, kemi rrugë të asfaltuara, kemi autobusët lokal në qytet, kemi investitorë ku në anën e Pollogut nëse një biznes i ri hapet mer ndihmë nga shteti 7% dhe se këtë e bëmë ne për Tetovën dhe qytetarët tanë dinë të vlersojnë ku morëm dyfishin e votave të opozitës.