24/06/2024

Valdrin Sahiti “ia merr ftyrën” Nora Istrefit.

Dizajneri i mirënjohur shqiptar, Valdrin Sahiti, është takuar sot me këngëtaren Nora Istrefi.

Përmes një InstaStory ai e ka zbuluar artisten pa grim dhe pa filtra, shkruan ”Kosovarja”.

Ajo dukej mjaftë ndryshe nga ajo që paraqitet në skenë dhe në profilin e saj.

E thjeshtë në veshje dhe në dukje, por që fansat nuk e pëlqyen në këtë gjendje.