15.8 C
Skopje

VIDEO/ Atmosferë pozitive te Barça, Dembele mundohet t’i shmanget dënimit pasi humbi ndeshjen në stërvitje

schedule20:30 – 19 Korrik, 2022

Te Barcelona mbizotëron atmosferë pozitive, me katalanasit që tashmë janë në rrugën e duhur, pasi kanë zyrtarizuar Robert Lewandowskin, Raphinhan dhe rinovimin me Ousman Dembele.

Pikërisht ky i fundit është protagonist në një video të shpërndarë në rrjetet sociale. Sulmuesi francez është munduar t’i shmanget dëminit, pasi skuadra e tij humbi në një ndeshje të zhvilluar gjatë stërvitjes.

përpjekur të largohet fshehurazi nga stërvitja e Barcelonës pa e kryer dënimin që ishte pjesë e ekipit humbës.

Derisa një pjesë e bashkëlojtarëve festonin që fituan në stërvitje, pjesa tjetër duhej të bënin pompa para se të largoheshin.

Mirëpo, francezi tentoi të largohej pa e kryer dënimin, porse këtë nuk ia lejuan lojtarët e ekipit fitues.

/f.a/abcnews.al