16.8 C
Skopje

Video- E përfolur prej kohësh/ Einxhel Shkira konfirmon shtatëzaninë, shfaqet me barkun e rrumbullakosur


Einxhel Shkira dhe Dj Dagz do të bëhen prindër për herë të parë.

 

E përfolur prej pak kohësh për një shtatëzani të mundshme, moderatorja e konfirmoi sot këtë lajm përmes një video emocionuese.

 

“Kur endrrat behen realitet dhe realiteti eshte me i bukur se cdo enderr ne jete…Kur e do aq shume jeten sa toka te duket si parajse dhe ti po qendron mbi re…Kur ti gjen ate shpirtin binjak dhe Zoti buzeqesh sepse e di qe eshte momenti tet bekoj me dhuraten me hyjnore…Kur thjeshte nje prekje dore kthehet ne nje prekje Jete…dhe ne mezi po presim tet prekim duart e tua te vogla…”, shkruan Einxhel.