6.8 C
Skopje

VIDEO/ “E pres në gjyq!” Donald Veshaj reagon për herë të parë pasi Fifi paralajmëroi padi


schedule13:52 – 30 Prill, 2022

Donald Veshaj ka reaguar për herë të parë pasi Fifi paralajmëroi një padi ligjore kundër tij pan një batute që bëri lidhur me momentin ku ra pa ndjenja brenda shtëpisë së Big Brother. “Në fakt unë tani u zgjova dhe pashë komentet në lidhje me skeçin dhe nuk e kuptoj Fifin dhe që do ndjekin anën ligjore. Ku është problemi?”, thotë ai.

Ndërsa më pas krejt papritur në video shfaqet Fifi e cila është e ulur me Donaldin në tryezë. “Prit se po bëj video thotë ai me ironi” dhe më pas vazhdon “Edhe unë jam gati të ndjek anën ligjore dhe po bëj gati avokatët e mi dhe le ta ndjekë. Ia them publikisht. E pres në gjyq.”